Populaarne Väikelaen Kiirlaenud Autolaen Laen

Kiirlaenu näol on tegemist üsna tavapärase tagatiseta laenuga, mida väljatatakse laenusoovijale puhtalt taotluse alusel. Laenu saamise eelduseks on piisava sissetuleku olemasolu ja üleüldiselt hea majanduslik seis. See ongi laenu nö tagatis – sinu majanduslik seis.

Vastupidiselt kinnisvaralaenule , autolaenule ja teistele sarnastele suurematele laenudele, ei pea kiirlaenu saamiseks andma tagatiseks oma kinnisvara, sõiduvahendit või muud vara.

Pangast laenu võtmine on üsna tülikas ja summad on suuremad.

Laenu saab otseses mõttes lihtsalt laenutaotluse alusel! Kiirlaenu võttes ei pea sa riskima vara kaotamisega – seni, kuni saad laenu korralikult tagasi maksta, on kõik hästi. Pangast laenu võtmine on üsna tülikas ja summad on suuremad. Mis teha siis, kui palgapäevani on jäänud vaid paar päeva, kuid raha on hädasti vaja? Just siis aitavad sellised kiired laenud – kõige väiksem laen hakkab juba 50 eurost ja ulatub euroni!

See tähendab, et saad laenuga katta nii pisemad kulud kui ka teha mõne suurema väljamineku, olgu selleks kas või uus sõiduvahend või kiireloomuline remont. Pea aga meeles, et päris esimesel laenamisel ei pruugita anda korraga nii suurt summat kui lootsid. Laenufirma üritab siiski kaitsta end ning seepärast ollakse skeptilised esmakordse taotluse tegemisel.

Kuna puudub muu tagatis peale sinu sõna, on kiirlaenu andmine laenuandja jaoks üsna riskantne. Tavapäraselt saab esmakordsel laenamisel taotleda kuni eurot , mõnel juhul lausa kuni eurot. Sellest kõrgemad laenusummad on pigem aga erand kui reegel. Kui sul on vaja aga väikest laenu näiteks laupäeval, siis on isegi see võimalik. Veelgi enam – kiirlaen on võimalik kodust lahkumata kätte saada.

Kui laenutaotlus esitada argipäeval ning saad positiivse vastuse, kantakse laen su pangakontole kohe pärast lepingu allkirjastamist. Kui sa kasutad sama panka, mis laenuandjagi või panka, mis kasutab välkmaksete süsteemi , laekub raha kontole vaid mõne minuti jooksul. Bondora on näiteks üks laenuandjaid, kes on tuntud kiire protsessi poolest.

Nagu eelnevalt mainitud, pakuvad mitmed laenupakkujad laenu isegi nädalavahetusel, lisaks saab laenu sularahas rahakaardi abil – kui võtad sularahas laenu, on seda võimalik ka tagasi maksta sularahas rahakaardi kaudu. Sisuliselt on võimalik aga kogu laenuprotseduur ajada ära otse internetist, sestap on kiirlaen kodust lahkumata ka võimalik kätte saada. Mis kiirelt tulnud, tuleb ka kiirelt tagasi maksta – nii võiks lühidalt kokku võtta kiirlaenu omadused.

See on aga positiivne – laenu võttes ei pea sa end siduma aastateks laenulepinguga. Reeglina tuleb summa tagasi maksta päeva jooksul, maksimaalselt ühe aasta jooksul. Selle põhjuseks on ka võrdlemisi väike laen summa. Samas ei tohi aga oma võimeid ülehinnata – kas oled kindel, et suudad näiteks eurot 6 kuuga tagasi maksta?

Oma maksevõime ülehindamine on üks kõige suuremaid võlgnevuste ja maksehäirete tekitajaid. Väikese summa, kõrgema intressi ja lühikese tagasimakseperioodi tõttu sobib selline laen paremini väikeste kiireloomuliste väljaminekute katmiseks – selliste väljaminekute tarbeks, mida ei kannata mitte kuidagi edasi lükata, näiteks auto remontimine, pesumasina ostmine või kas või näiteks hädavajaliku hambaravi katmiseks.

Kiirlaenu ei tohiks mitte mingil juhul kasutada impulssostude või pidutsemise jaoks, samuti ei sobi see oma kõrge intressi tõttu suuremate väljaminekute nagu auto ostmise jaoks, kuna suur intress võib hakata su rahakotile probleeme tekitada. Odav kiirlaen kas tasub isepankurist laenu võtta. Kas autolaenud on sinu jaoks?

Kiir laenud postkontorisse kust kõige lihtsamini laenu saad. Ühisrahastus – kasulik nii investeerijale kui ka laenajale? Ekspresraha EE. Soodsad kiirlaenud SMS laen maksetingimused. Kiirlaen 0 intressiga. Kiirlaenud ja väikelaenu pakkujad, laenan raha. Kiirlaen sularahas bez vipiski o dohodah. Muusika on üks oluline asi meie elus, mis inspireerib nii palju. Laenud mini laenud alates 20 eurot. Kõige paindlikum laen. Luuter ringi 1 Pärnu. SMS laen lapse nimele Viivus kiirlaen.

Laenu saamine ilma sissetulekuta, laenutaotlused. Võta kiiresti laenu hoolimata maksehäiretest omalaen. SMS laenu võlglased. SMS laenu protsent tagatiseta laen kuni Laen ilma tuvastamiseta, minilaenud eu riigi laenud. Tasuta reklaami pakkumine laenu. Nipid, kuidas osta auto eraisikult. Laen kodu ehitamiseks. Laen 12 Kust laenata raha kui on juba mitu kiirlaenu.

Laenud ID kaartiga tuvastamisega kuidas saada pangast laenu. Lia lass. Nordea arvelduslaen pangast laenu taotlemine. Laen põllumehele. SMS laenud kätte sularahas laenu vahetus. Viivus kiirlaen. Kui vanale inimesele antakse laenu. Piisab ainult sellest, kui sa esitad pangakonto väljavõtte, tõestades seeläbi, et oled viimase poole aasta jooksul saanud iga kuu stabiilselt sissetuleku.

Laenusumma Intressimäär. Laenuperiood 3 – 60 kuud.

Laenude võrdleja Coolfinance. Põhineme täielikult läbipaistval informatsioonil. Tänu meie teenusele, tead sa just, milline laen on just sulle parim. Rohkem teavet. SMS kiirlaen. Koht 1. Credit24 Reklaam. Võrdle laenusumma järgi Näita pakkumisi. Laenusumma Intressimäär. Laenuperiood 3 – 60 kuud. Info Rohkem reklaam. Laenutingimused Pead olema Eesti vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba Ühtlasi pead olema vähemalt 18 aastane Oma rahaasju hästi korraldanud eraisik, kellel on isiklik mobiiltelefoni number.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *