Teemaalgataja, Miks Just See Väikelaen, Mitte Tavaline Kodulaen?

See tähendab, et laenu ei tasu võtta lühiajaliste lõbustuste jaoks nagu nädalavahetusel pidutsemine või uue bränditoote ostmine, vaid üksnes eesmärkidel, mis on sinu jaoks märgilise tähendusega või praktilised.

Pulmapidu on hea rakendus kiirlaenule, kuna tegemist on ühekordse sündmusega elus, klubis pidutsemine nädalavahetusel ei ole aga kasulik otstarve laenule, kuna ei paku pikaajalisi mälestusi.

Seega tuleks kiirlaenu võtmisel mõelda põhjalikult, kas sms laenud eestis võtmine on otstarbekas ja aitab sind pikas perspektiivis või tegemist oleks lihtsalt hetkelise südamesoovi rahuldamisega. Kiirlaenu on võimalik taotleda perioodiks viis päeva kuni aasta ning vastavalt valitud perioodile ja laenusummale sõlmitakse igakuine maksegraafik.

Kiirlaenude maksegraafikud on annuiteetgraafikud, mille puhul on igakuine laenumakse sama suur, ent mõne laenufirma puhul on võimalik sõlmida ka võrdse põhiosa suurusega graafik.

Kõikide kiirlaenude puhul kehtib üks põhimõte: mida lühem on makseperiood, seda väiksemad on laenu lisakulud. Pikema perioodi korral tuleb tasuda rohkem intresse.

Samas aga ei tasu madala intressimäära saamise eesmärgil sõlmida laenuleping perioodiks, mis käib üle jõu – eelistada tuleks perioodi, mis on kõige optimaalsem sõltuvalt maksevõimekusest. Kiirlaenu on võimalik tagasi maksta ka varem, kui on maksegraafikuga kokku lepitud.

Juhul, kui peaksid näiteks saama äkiliselt lisaraha, mis võimaldab kogu laenusumma tasuda, tuleks sellest laenuandjale teada anda ning teha vastav taotlus. Ennetähtaegselt tagasi makstes ei pea kartma ühtegi leppetrahvi ega lisakulu – just vastupidiselt, kui maksad laenu varem tagasi, pead tasuma vähem intresse, kuna intresse tuleb tasuda üksnes selle perioodi kohta, mille jooksul oli laenusumma sinu käes. Võimalusel tasuks kiirlaen alati tagasi maksta nii kiiresti kui võimalik.

Kui peaks juhtuma, et laenu ei ole võimalik sõlmitud maksegraafiku alusel tasuda kokku lepitud ajaks, on võimalik laenuperioodi pikendada või võtta maksepuhkust. Selle soovi korral tuleks teha sellesisuline taotlus, ent pea meeles, et laenu tähtaja muutmise taotlus tuleks teha parasjagu enne järgmise laenumakse tähtaja saabumist – see tähendab, et kui sa peaksid tegema järgmise laenumakse Kõige mõistlikum on teha pikendamise taotlus nädalake enne järgmise makse tähtaja saabumist.

Kõik Eesti laenuturul tegutsevad laenufirmad võimaldavad maksepuhkust või laenuperioodi pikendamist. Taotluse esitamiseks on vahel vajalik teenustasu maksmine – see summa on tavaliselt paarikümne euro suuruses. Kõikidel laenuandjatel on vastava tasu suurus aga erinev ning mõnel puhul on maksepuhkuse või tarbimislaenud tähtaja muutmine täiesti tasuta, mõnel puhul võib summa oleneda võetud laenusumma suurusest ja küündida paari protsendini laenusummast.

Kui tekkinud on probleem maksmisega või oled sattunud ajutise maksevõimetuse kimpu, tuleks kindlasti tegutseda kohe ja anda sellest laenuandjale teada, et oleks võimalik leida ratsionaalne lahendus. Makseprobleemide varjamine võib tuua kaasa väga tõsised tagajärjed, alustades lisanduvatest võlakirjade kuludest ja viivistasudest kuni kohtukuludeni. Ainus lahendus on laenuandjaga kokkuleppele jõudmine, seega probleemi korral võta kindlasti laenuandjaga ühendust.

Tänu kiirlaenu seaduse muudatustele ja Finantsinspektsiooni poolt tunnustatud krediidiandjatele on kiirlaen muutunud turvaliseks ja usaldusväärseks valikuks paljudele inimestele. Kiirlaenu mugavus ja kiirus võimaldavad alati abi saada, seega kui sul tekib ootamatu rahaline kitsikus, ära oota ja võta endale sobivas suuruses väikelaen , mis aitab hädast välja! Taotle Laenu. Pole vaja küsida sõpradelt, pole vaja laenata sugulastelt, pole vaja ennast erinevatesse afääridesse segama, kuna teie probleemi on võimalik väga kiiresti lahendada.

Vaatasin praegu suurest huvist panga lehel selle laenu tingimused üle.

Mida kuradit?Saite ikka õigesti aru? Teemaalgataja, miks just see Väikelaen, mitte tavaline kodulaen? Ilmselt mingil põhjusel tavalise kodulaenu tingimustele ei vasta? Mis summa te laenate? Vaatasin praegu suurest huvist panga lehel selle laenu tingimused üle. Miks seda võtta tahate? Ei soovi eluaset hüpoteegiks seada? Või on seal muud kasulikku ka?

Intress on ulmeline, aga tegu põhimõtteliselt pigem väikelaemuga summas Väikelaenu intressina päris ok, aga miks kodu väikelaenuga osta? Summa on väike, 13 Lihtsalt kodulaenuga läheb kaua aega hindamised notar jne. SEB-ist öeldi kohe et ei saagi laenu smsraha.ee kuna tööl liiga lühikest aega olnud ja liiga noor nende arust vanus Vabandust, aga sul on midagi väga korrast ära.

Skip to main content Skip to menu.

Veebilehte ja sellel sisalduvat informatsiooni kasutades nõustud eeltoodud tingimuste ja veebilehe kasutustingimustega. Noteeringud on viivitusega. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Skip to main content Skip to menu. Meie asjatundlikud töötajad on Sinu jaoks alati olemas, et leida parim lahendus Sinu soovide elluviimiseks. Tutvu hinnakirja ja lepingueelse teabega. Igakuine tagasimakse 5 eurot, kokku: 64 eurot.

Igakuine tagasimakse 19 eurot, kokku: eurot.

Igakuine tagasimakse 45 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse eurot, kokku: 3 eurot. Igakuine tagasimakse 60 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 5 eurot, kokku: 66 eurot. Igakuine tagasimakse 19 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 28 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 26 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 3 eurot, kokku: 30 eurot. Igakuine tagasimakse 5 eurot, kokku: 64 eurot.

Laenu tagastamise tähtaeg on 6 kuud kuni 6 aastat.

Igakuine tagasimakse 60 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 33 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 27 eurot, kokku: eurot. Igakuine tagasimakse 4 eurot, kokku: 53 eurot. Igakuine tagasimakse 30 eurot, kokku: eurot. Igakuiseid laenumakseid saad tasuda oma kodupanga arvelduskontolt. Täpne intressimäär sõltub Sulle personaalselt pakutavatest tingimustest, millega saad tutvuda pärast laenuotsuse saamist. Laenu tagastamise tähtaeg on 6 kuud kuni 6 aastat. Intressimäär on terveks laenuperioodiks fikseeritud ega ole seotud Euriboriga.

Sellest tulenevalt saad olla kindel, et Sinu kuumakse suurus ei muutu. Väikelaenu taotlust on võimalik esitada siinsamas Inbanki veebilehel ja meie Tallinnas asuvas kontoris. Lepingu allkirjastamiseks interneti teel on vajalik toimiva ID-kaardi või mobiil-ID olemasolu. Lepingu allkirjastamiseks pangakontoris tuleb esitada isikut tõendav dokument ID-kaart, pass või elamisloakaart.

Laenusumma väljamaksmise eelduseks on ka isikusamasuse tuvastamine, mida saab teha valitud Omniva esindustes või Inbanki kontoris ning uue kliendina esmakordsel lepingu sõlmimisel ka Inbanki internetipangas veebikaamera kaudu.

Laenulepingu sõlmimisel pakume Sulle valikuid isikusamasuse tuvastamiseks: Inbanki kontor, Omniva esindused ja veebikaamera abil tuvastamine. Ettenägelikkus, ettevaatlikkus, asjatundlik analüüs -need on selles küsimuses peamised konsultandid. Kõige tähtsam on, et laenuvõtja sissetulek võimaldaks normaalset elu kahjustamata kokkulepitud laenuprotsendid ära maksta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *